Ще одну частину Замарстинівської відкрили для проїзду

1551 0
Першу частину вулиці, від Липинського до Малинової, після реконструкції відкрили 15 липня.
Фото: skyscrapercity

Фото: skyscrapercity

У Львові відкрили для проїзду другу ділянку відремонтованої Замарстинівської. Йдеться про відтинок від вулиці Малинової до Східної.

Читайте також: Бруківку з площі Двірцевої замостять на Замарстинівській

Бруківку на вулиці замостили ще минулого тижня, втім вона ще відстоювались, а підрядники — остаточно завершували всі роботи на цій ділянці. Додамо, що першу частину вулиці, від Липинського до Малинової, після реконструкції відкрили 15 липня, а завершити всі роботи планують до кінця року.

Читайте також: Як виглядає Замарстинівська після реконструкції. Відео

Нагадаємо, вулицю Замарстинівську закрили для проїзду електротранспорту у грудні 2017 року. Взимку торік провели тендер на підрядника, яким стало ТзОВ «Онур Конструкціон». Вартість робіт становить 84,47 млн гривень.

Частину вулиці від Липинського до Східної закрили для проїзду транспорту на початку березня, а наступного дня почали підготовчі ремонтні роботи — зняли дорожнє покриття, демонтували колії та електричні опори. Наприкінці квітня на вулиці зупинили роботи, а проект відправили на доопрацювання через виявлені пливучі ґрунти. Згодом роботи відновили. Вздовж вулиці мали зрізати всі дерева та замінити їх на молоді саджанці. Втім поки що нових дерев на висаджували.

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.


Читайте також: