Ще одну ділянку Замарстинівської закривають на ремонт

1422 0
Повністю відкрити вулицю та відновити трамвайний рух планують на початку грудня.
фото: прес-служба ЛМР

фото: прес-служба ЛМР

Із понеділка, 20 травня, з 08:00 і до 22:00 1 грудня перекриють для руху транспорту ще одну частину вулиці Замарстинівської – від Липинського до Торф’яної, повідомляє прес-служба ЛМР.

Читайте також: Після відкриття Замарстинівської трамвай №5 курсуватиме на Коновальця. Маршрут

Днями також закрили ще одну частину вулиці з іншої сторони – від Липинського до Заводської. У зв’язку з цим міські автобусні маршрути №26 та 39 тимчасово змінять свою схему руху: автобус №39 курсуватиме через проспект Чорновола, вулиці Липинського, Хмельницького й далі за наявним маршрутом.

Автобус №26 їхатиме через проспект Чорновола, вулиці Липинського, Миколайчука, Лінкольна, Тичини й далі за маршрутом.

На ділянках, де вже замінили підземні мережі, почали прокладати трамвайні плити. Повністю відкрити вулицю та відновити трамвайний рух планують на початку грудня.

Нагадаємо, вулицю Замарстинівську закрили для проїзду електротранспорту у грудні 2017 року. Взимку торік провели тендер на підрядника, яким стало ТзОВ «Онур Конструкціон». Вартість робіт становить 84,47 млн гривень.

Частину вулиці від Липинського до Східної закрили для проїзду транспорту на початку березня, а наступного дня почали підготовчі ремонтні роботи — зняли дорожнє покриття, демонтували колії та електричні опори. Наприкінці квітня на вулиці зупинили роботи, а проект відправили на доопрацювання через виявлені пливучі ґрунти. 22 лютого на ремонт перекрили ділянку від Східної до Дашкевича. 

Читайте також: Під час реконструкції на Замарстинівській зріжуть усі дерева та висадять нові

Як уточнили раніше у коментарі Tvoemisto.tv у ЛКП «Львівавтодор», вулиця матиме дві смуги руху. Схему ОДР наразі ще коригують, аби на перехресті з вулицею Липинського трамвай не потрапляв на смугу зустрічного руху. Біля зупинок у міждеревному просторі мають облаштувати кишені для паркування, розраховані на дві припарковані паралельно до вулиці машини. Через аварійність дерев, на Замарстинівській посадять нові низькорослі дерева.


Читайте також: