Що у Львові відреставрують найближчим часом? Перелік

2499 1
Депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу про надання згоди на виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт.
фото: gazeta.lviv.ua, zbruc.eu, anderver.livejournal.com, haidamac.org.ua

фото: gazeta.lviv.ua, zbruc.eu, anderver.livejournal.com, haidamac.org.ua

Ухвала передбачає надати згоду на проведення у будівлях, які належать на праві власності територіальній громаді Львова, таких робіт:

Реставрація балконів у будинках – пам’ятках архітектури за адресами: вул. Просвіти, 6, вул. Л. Мартовича, 7, вул. Ужгородська, 1, вул. П. Дорошенка, 15, вул. П. Дорошенка, 29, вул. Ю. Словацького, 3, вул. Вірменська, 13, вул. П. Куліша, 33, вул. Б. Лепкого, 12, вул. Марка Мурави, 4. Реставрація фасадів будинку на вул. Краківській, 34.

 Реставрація і консервація руїн синагоги Турей Загав (Золота Роза). Реставрація вітражів СШ № 6 на вул. Зеленій, 22.Реставрація фасаду будинку на вул. Лесі Українки, 10.

Реставрація скульптурної групи на фасаді будинку на вул. І. Франка, 2.

Реставрація скульптурної групи та балкону на вул. Листопадового Чину, Реставрація скульптурного декору на вул. Є. Коновальця, 37.

Реставрація фасаду будинку на вул. С. Крушельницької, 23.

Реставрація Стіни пам’яті на вул. Замарстинівській, 9.

Реставрація та консервація руїн Високого Замку.

Реставрація фасаду будинку на пл. Ринок, 18.

Джерело: www.lviv.tv.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
28 Серпня, 2015 09:22
Santjago Відреставруйте будинок на розі Шухевича - І.Франка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!