Що варто і не варто приносити до контейнерів «Емаус Оселі» у Львові. Відео

1999 0
Першочергово речі передають до осередку підтримки безпритульних, що функціонує при Оселі.
Фото: Postpaper

Фото: Postpaper

Щодня два автомобілі від Спільноти «Емаус Оселя» збирають із 27 контейнерів, які розташовані у Львові, непотрібні речі від мешканців. Це може бути одяг, взуття, сумки, меблі, посуд, інші предмети повсякденного вжитку. Про це під час стріму Tvoemisto.tv розповіла Наталія Саноцька, заступниця голови ради спільноти взаємодопомоги «Емаус Оселя».

Читайте також: Ми всі дихаємо одним повітрям або Хто у Львові має мити безпритульних

«Речі з контейнерів потрапляють до нас на склад, що у Винниках. Усю роботу з їх сортування, складання проводять колишні безпритульні, які зараз працюють у Спільноті, щоби змінити своє життя. Так, щотижня сюди надходить близько 14 тон вживаних речей», – каже вона.

За словами Наталії Саноцької, перш за все, ці речі передають до осередку підтримки безпритульних, що функціонує при Оселі. Деякі з них, які не підходить для бездомних людей, здають на сировину або виставляють на продаж за рекомендованою ціною у благодійній крамниці «Емаус Оселі».

«Люди не завжди приносять до контейнерів те, що можна потім носити безпритульним. Вони викидають подерте або таке взуття, де відстає підошва, загалом малий відсоток взуття, що можна використати. Окрім цього, якщо одяг має плями, діри, протерті коміри, а сумки подерті, то це йде на сміття, що для нас дорого коштує», – додає вона.

Станом на зараз Спільнота орендує склад, де збирають всі речі після контейнерів. Однак колеги з міжнародного «Емаусу» виділили кошти, на які поблизу Львова представники Оселі придбали земельну ділянку для нового власного складу. Це, за словами Наталії Саноцької, буде перший в Україні центр грамотного сортування речей, повторного використання та здачі сировини.

Читайте також: У Львові вперше помили безпритульних. Фото

Нагадаємо, що у Львові працює низка організацій, які приймають речі та передають їх потребуючим, а також у Львові розташовані 27 контейнерів, до яких можна відносити вживані речі. 

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!