Що варто знати про жіночі онкозахворювання

686 0
У 95% випадків рання діагностика раку молочної залози приводить до повного одужання.
фото: superatuenfermedad.com

фото: superatuenfermedad.com

На Львівщині рак молочної залози у 2018 році виявили в 891 жінки. Ще у 285 діагностували онкологію шийки матки. Щоб уникнути хвороби, їм радять робити цитологічні мазки кожних три роки і мамографію кожних 2-3 роки в період 45-65 років.

Після відкриття скринінгових центрів все більше жінок проходить безкоштовну діагностику. А небезпечні захворювання вдається виявити на передраковій та ранній стадіях. У 95% випадків рання діагностика раку молочної залози приводить до повного одужання.   

Про це та більше поговоримо під час ток-шоу «Наші реформи» сьогодні, 9 жовтня, о 16.00. Розмова відбудеться наживо в ефірі Tvoemisto.tv. Його можна буде переглянути на сайті та Фейсбук-сторінці медіа-хабу. 

Гостями ефіру стануть: Світлана Струк – головна спеціалістка з онкогінекології Львівщини, Наталя Попович – гінекологиня, керівниця міського скринінгового центру.

Свої запитання та коментарі можна буде поставити онлайн – під анонсом на нашій Фейсбук-сторінці та на сайті або упродовж трансляції. Отримайте фахову відповідь не виходячи з дому.


Читайте також: