Що впливатиме на розмір пенсії

3689 0
Розмір пенсій визначатиметься у відповідності до суми сплачених внесків до Пенсійного фонду та страхового стажу, розповів міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі телеканалу «Еспресо», повідомляє «Урядовий портал».
Фото: telegraf.com.ua

Фото: telegraf.com.ua

«Якщо ми говоримо про справедливість у пенсійному забезпеченні, то повинні бути і різні умови виходу на пенсію людей, які різну кількість років брали участь у пенсійній програмі. Це не є підвищенням пенсійного віку, адже в такому випадку пенсійний вік підвищувався би для усіх. Тому ті, хто мають повний страховий стаж і виконали умови пенсійної програми, – виходять у 60 років, а ті, хто мають 15 років стажу і мінімізували свої витрати, – вийдуть у 65 років», – пояснив Андрій Рева.

Читайте також: Як зміняться зарплати та пенсії українців упродовж року

За розрахунками Пенсійного фонду, додав міністр, українські пенсіонери отримують пенсію в середньому протягом 18 років. Тому однаковий час виходу на пенсію, без урахування тривалості страхового стажу, призводить до того, що за рахунок людей, які все життя працювали та сплачували внески, фінансується збільшення розміру пенсійного забезпечення тих, хто на такі пенсії не заробив.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар