Щоб не отруїтися: 6 продуктів, які не варто їсти

3922 0
Білл Марлер понад 20 років займається судовими позовами, представляючи людей, котрі постраждали від харчових отруєнь. Для своїх клієнтів він відсудив у різних компаній 600 мільйонів доларів, а для себе зробив і корисні висновки – які продукти краще ніколи не брати до рота. Він розповів про шість продуктів, які, про всякий випадок, виключив зі свого раціону взагалі.
фото: poradumo.pp.ua, igormelika.com.ua, harchi.info

фото: poradumo.pp.ua, igormelika.com.ua, harchi.info

Свіжі устриці

Зі слів Білла Марлера, випадків захворювань, пов’язаних із молюсками, за останні роки сталося більше, ніж за попередні два десятиріччя. Причина – потепління морів, яке сприяє розмноженню мікробів.

Овочі, нарізані або помиті не вами

Експерт радить уникати їх «мов чуми». Чим більше людей торкалися до продукту, перш ніж від потрапив до вашої тарілки, тим цей продукт небезпечніший.

Сирі паростки

Сирими паростками труяться дуже часто (у більшості випадків винна сальмонела або E. coli).

М'ясо з кров'ю

Білл Марлер не їстиме біфштекс, якщо він не просмажений як слід. Зі слів експерта, щоби в м'ясі загинула сальмонела та E. Coli, воно має готуватися при температурі, не нижчій від 160 градусів за Цельсієм.

Сирі яйця

Щоправда, як констатує Марлер, шанси отруїтися сирим яйцем у наші дні значно нижчі, ніж це було 20 років тому.

Непастеризоване молоко та соки

Нині люди, навпаки, намагаються вживати якомога більше "живих" соків та молочних продуктів, вважаючи, що пастеризація вбиває їхню користь. Експерт запевняє, що пастеризація не несе в собі жодної небезпеки, тоді як у "сирі" напої загрожують нам бактеріями, вірусами та паразитами.

Джерело: Українська Правда. Життя


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар