Гектари замість квадратних метрів. Щоденник помилок Tvoemsito.tv

588 1
Tvoemisto.tv пообіцяло інформувати читачів про свої помилки. І за минулі два тижні їх було чотири.
ілюстративне фото: indiafilings.com

ілюстративне фото: indiafilings.com

У програмі заходів до Дня Захисника, яку ми опублікували 10 жовтня, помилково зазначили, що присяга ліцеїстів буде на території ліцею, натомість вона відбувалась біля пам'ятника Шевченку. Також у цій новині ми вказали, що Тарас Гривул – керівник, натомість він виявився заступником керівника ліцею.

У новині про незаконну забудову на Шевченка, 418, журналістка вказала, що мешканці одного з будинків, які також незаконно будує той самий забудовник, самостійно підвели комунікації. Насправді ж мешканці створили ОСББ, що в подальшому дозволило підвести електрику.

Коли ми писали новину про громадське обговорення змін до детального плану території у межах вулиць Янева, Стрийської, Володимира Великого й залізничної колії, у заголовку спершу вказали, що на місці видавництва «Вільна Україна» хочуть звести висотний багатоцільовий офісно-комерційний центр та підземний багаторівневий паркінг на три поверхи. Щоправда йшлось лише про територію видавництва, а не саму будівлю, тож помилку ми оперативно виправили.

У новині про те, що ГО Андрія Садового хоче орендувати приміщення на понад 300 кв. м у центрі Львова, ми спершу помилково вказали за одиниці виміру га. Завдяки уважним читачам, цю помилку також оперативно виправили.

Читайте також: S-bahn та звільнення заступників голови ЛОР. Щоденник помилок Tvoemisto.tv

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv пообіцяло повідомляти читачів про свої помилки – хай це буде навіть неправильно написане прізвище або й поширена неправдива інформація. Це нова практика для медіа. Ведення щоденника помилок нам допомагає робити свою роботу краще, а читачам, сподіваємося, – краще розуміти нас та нашу роботу.


Читайте також:
19 Жовтня, 2019 15:08
666
... от читаю вас і не розумію ... для чого ви себе хвалите за помилки ,яких допустились ? ... бо помилки виправлені помилками й лишаються ... а скільки ви НЕ виправили , годі й порахувати ... безумовно в вашій професії ніколи не вважався розумним , хто весь час мовчить ... та інколи декому помовчати не завадило б ...