Школярів Львівщини кличуть долучитись до екоконкурсу «Життя без сміття»

2221 1
Для участі приймаються малюнки, плакати, презентації і відео.
ілюстративне фото: news.lviv-company.in.ua

ілюстративне фото: news.lviv-company.in.ua

Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА організовує конкурс «Життя без сміття 2019», присвячений Всесвітньому дню вторинної переробки, що відзначають 15 листопада. Конкурс організований спільно з природоохоронними установами області та  екологічною ініціативою «Чисте Місто», співініціатором якої є медіа-хаб «Твоє місто».

До участі запрошуються  учні 1-9 класів з усіх куточків країни. На конкурс приймаються малюнки, плакати, презентації та відеороботи, присвячені темі зменшення побутових відходів, їх сортування у домашніх умовах та вторинній переробці сировини. Роботи мають виконувати спонукальну роль та бути зрозумілими для суспільства. Вони можуть бути виготовлені учасниками індивідуально або командно.

Читайте також: Не нявкають, не гавкають, їдять усе. Репортаж із львівської ферми хробаків

До конкурсної роботи додається короткий опис, в якому необхідно зазначити: прізвище, ім'я, по-батькові автора; його вік, клас, назву роботи; повну назву і адресу навчального закладу; контактний номер телефону автора та навчального закладу; електронну скриньку.

Роботи потрібно надіслати до 30 листопада 2019 року на поштову адресу: Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА, 79026, Львів, вул. Стрийська, 98, зазначивши на листі: конкурс «Життя без сміття 2019». Електронний варіант робіт потрібно надіслати на скриньку: biores_lviv@ukr.net (малюнки і плакати обов'язково повинні бути подані організатору у паперовому варіанті).

Читайте також: Львів'ян запрошують на серію воркшопів про поводження з відходами

Автори найкращих робіт отримають подарунки від ЛОДА, а їхні роботи візьмуть участь у виставках під час проведення екологічних заходів.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном: (032) 2387399 або  пишіть на електронну скриньку biores_lviv@ukr.net.


Читайте також:
4 Листопада, 2019 14:00
666 ... пропоную в програму "долучання" включити відвідини (на час хто скільки зможе витримати ) конкретної "місцини" у центрі Львова -- початок вул. Банківська від вул.Дорошенка ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!