Маркіян Мальський заявив про саботаж обласних програм Львівщини

1906 0
За перших шість місяців 2019 року обласні програми профінансували лише на 25% із 1,52 млрд запланованих коштів.
Фото: drymba.com.ua

Фото: drymba.com.ua

Днями президент Володимир Зеленський звільнив 11 голів районних адміністрацій Львівщини, пояснивши це  закінченням терміну повноважень президента України.

Читайте також: П’ять районів замість 20. Як планують поділити Львівщину

Водночас голова Львівської ОДА Маркіян Мальський на своїй сторінці у Фейсбук звільнення назвав «наслідком того, що стається, коли державні органи підло саботують виконання програм для власних людей і працюють "на вибори"».

За його словами, перших шість місяців 2019 року обласні програми профінансували лише на 25% із 1,52 млрд запланованих коштів. 

Зокрема програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, галузі охорони здоров'я, підвищення конкурентоспроможності, розвитку інформаційного простору, відновлення національної пам' яті та підтримки АПК виконали приблизно на половину.

Натомість показники виконання обласних програм на кшталт програми охорони навколишнього природного середовища (9%), розвитку спорту (7%), енергозбереження для бюджетної галузі (4,3%) та розвитку освіти Львівщини (4%) значно нижчі. А ще сім програм не профінансували взагалі.

Читайте також: Чи треба Львову об'єднуватись із селами та хто такі префекти

Як пояснив Маркіян Мальський у коментарі Tvoemisto.tv, причиною низького рівня фінансування обласних програм насамперед є те, що розпорядження про виділення коштів на програми з нульовими показниками видали лише у квітні-травні.

«До прикладу, розпорядження про виділення фінансування щодо програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини вийшло 17 травня. Відповідно, у червні, ще не могло бути активного виконання цієї програми», — каже голова ЛОДА.

Тепер у ЛОДА спільно з депутатами переглянуть програми, в межах яких до 1 вересня договорів із підрядниками не укладуть. Натомість на ті, які вже уклали договори, перерозподілять кошти.

Читайте також: Скільки заробила Львівщина на митному експерименті

Тож у ЛОДА скликали комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку обласної ради, де вирішили, що якщо найближчим часом замовники робіт з інфраструктурних проектів у межах реалізації обласних програм не підпишуть угод, то кошти з цих проектів вилучатимуть.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар