Скількох осіб має відправити Львівщина в зону АТО?

1719 0
Під час шостої хвилі на Львівщині планують мобілізувати понад 2600 чоловіків. Третина з них вже отримала повістки.
фото: bug.org.ua, expres.ua, www.0352.ua

фото: bug.org.ua, expres.ua, www.0352.ua

Під час шостої хвилі мобілізації, яка розпочалася 19 червня, на Львівщині планують призвати понад 2600 чоловіків для того, щоб забезпечити якісну демобілізацію. Понад третину осіб, які підлягають мобілізації уже оповістили.

«Станом на сьогодні оповіщено 39% цих людей, які повинні пройти медкомісію. Якщо за станом здоров’я вони будуть визнані придатними – їх направлять для проходження навчання», – розповів 6 липня, під час прес-конференції т.в.о. начальника групи по роботі з особовим складом Львівського обласного військового комісаріату Олег Полутренко.

Читайте також: Шоста хвиля мобілізації на Львівщині. 5 фактів

Він наголосив, що доки не буде проведена мобілізація, то не буде можливості замінити військовослужбовців, які перебувають на сході. Зі слів Полутренка, найбільш затребуваними спеціальностями є спецназівці, розвідники, артилеристи, танкісти.

«Цю мобілізацію ми проводимо для того, щоб якісно забезпечити демобілізацію. Щоб замінити людину, ми повинні навчити іншу і відправити її на певні позиції, на певну займану посаду», – підкреслив прес-секретар військового комісаріату Роман Поронюк.

За його словами, військовослужбовці, які були призвані під час першої хвилі і вже відслужили рік, зараз підлягають демобілізації. Але на їх місце потрібно призвати нових людей, які перед тим повинні пройти 30-денне навчання на полігоні, а після цього вони матимуть ще 10 днів для того, щоб увійти в курс справи та перейняти обов’язки.

Читайте також: Форма-невидимка рятуватиме життя військовим. Як долучитися?

«Нас не можуть поміняти, коли немає заміни. І залишити позицію ти теж не можеш. Немає наказу. Коли нова людина приходить, тоді ти можеш передати посаду, ввести в курс справи», – зазначив демобілізований військовослужбовець Роман Ганущак.

Додамо, що шоста хвиля мобілізації триватиме до 17 серпня. Вона проводиться для того, щоб забезпечити якісну демобілізацію.

Джерело: Zaxid.net


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар