Скільки коштує оренда ставка на Львівщині

7581 0
Львів’янам пропонують орендувати земельні ділянки разом із водоймами.
фото: wallpaper-gratuit.eu

фото: wallpaper-gratuit.eu

У п’ятницю, 2 грудня, у актовій залі департаменту екології та природних ресурсів відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди  земельної ділянки разом із водним об’єктом, який знаходиться на території Свитазівської сільської ради Сокальського району Львівської області. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.

Під час торгів  вартість лоту по земельній ділянці площею 3,4216 га, в тому числі під водним об’єктом 2,8925 га, була збільшена утричі: стартовий розмір річної орендної плати становив 4333 грн, а ціна продажу лоту – 12004 грн.

Читайте також: У Львові видали містобудівні умови на реконструкцію 5-ти об’єктів. Перелік 

«Слід зазначити, що надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. Йдеться не лише про фінансові переваги, але й про ефективне та раціональне використання водного об’єкту, прозорий механізм та вільний доступ учасників до аукціону, а також здійснення та забезпечення належного контролю за якістю вод»,  – повідомляють у департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.

Наразі у департаменті готують документацію на ще дев’ять водних об’єктів, право оренди на які вже невдовзі буде виставлено на аукціон. Із переліком можна ознайомитися тут.

Опублікувала Наталія Середюк

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!