Скільки коштує ремонт доріг Львівщини у 2018 році. Інфографіка

2194 1
До кінця року сума може значно зрости, оскільки в області триває Митний експеримент.
фото: commons.wikimedia.org

фото: commons.wikimedia.org

До середини вересня 2018 року на ремонт доріг у Львівській області вклали 2,058 млрд гривень. До кінця року ця сума може зрости, оскільки в області триває Митний експеримент. Про це йдеться у матеріалі Tvoemisto.tv про порядок та фінансування обласних доріг.

Читайте також: Що отримає Львівщина від першої платної дороги

За словами очільника департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Романа Кокотайла, наразі з обласного бюджету на ремонт доріг витратили 301,3 млн гривень, за які ремонтують дороги місцевого значення. З Дорожнього фонду, який запрацював із січня цього року, до бюджету надійшло ще майже 600 млн гривень. 

Служба автомобільних доріг Львівщини отримала з Дорожнього фонду майже 500 млн гривень на ремонт та експлуатацію доріг державного значення. 

Читайте також: Які дороги ремонтуватимуть на Львівщині у 2019 році

Крім цього, станом на вересень, від Митного експерименту Львівська область отримала ще понад 149 млн гривень. Додамо, що Львівщина стала однією з чотирьох експериментальних областей, яка отримує додаткові кошти на ремонт доріг 50% коштів із перевиконання митних платежів на ремонти доріг державного значення у регіоні. За три роки з митниці вдалось залучити понад 2 млрд гривень.

Загалом цього року на Львівщині запланували відремонтувати 426,5 км доріг. Основні роботи хочуть завершити до кінця вересня.


Читайте також:
20 Вересня, 2018 08:39
Леся Мельник Мабуть, мало, якщо на ремонт С141008 вул. Ярослава Мудрого у Мостиськах із потрібних 13 млн, на яких півтори року існує укладений з підрядником договір, розподілили тільки 500 тис.