Скільки платять за проїзд у маршрутці мешканці великих міст України. Інфографіка

6702 0
В Україні порівняли, скільки платять за проїзд у громадському транспорті мешканці різних великих міст.
Фото з презентації Дем

Фото з презентації Дем'яна Данилюка

Одні з найнижчих тарифів є в Дніпрі – проїзд трамваєм або тролейбусом коштує півтори гривні. Ціни на автобус та метро – дві гривні за поїздку, інформує ресурс Слово і Діло.

Наступними за дешевизною проїзду йдуть Миколаїв, Рівне та Житомир. Так, у Миколаєві та Житомирі проїзд на трамваї і тролейбусі обійдеться в 2 гривні. В ту ж суму встане поїздка на тролейбусі в Рівному, а ось квиток на автобус тут дешевший, ніж у Житомирі на 50 копійок – 2,5 і 3 гривні відповідно.

Читайте також: Забрати у водія готівку. Дем’ян Данилюк про африканський транспорт Львова

Середні тарифи на проїзд у Харкові, Запоріжжі та Одесі – наземний транспорт тут обійдеться в три гривні. Поїздка в харківському метро коштує на гривню дорожче, ніж в автобусі або тролейбусі.

У багатьох містах донедавна ціна проїзду на автобусі перевищувала столичну й становила 4 гривні. Стільки квиток на автобус коштує в Києві, Львові, Луцьку, Ужгороді, Хмельницькому, Полтаві, Чернівцях та Краматорську.

Ціна проїзду на метро, тролейбусах і трамваях у Києві сьогодні найвища в Україні й становить 5 і 4 гривні відповідно. Щоправда, й довжина маршрутів громадського транспорту в Києві найбільша, а поїздка на метро дозволяє не втрачати час у заторах.

Переглянути зображення у збільшеному вигляді можна за посиланням


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар