Скільки продуктів можна ввозити в Україну. Роз'яснення фіскальної служби

5104 0
Упродовж доби працівники Львівської митниці ДФС вилучили понад 3,5 тонни продуктів харчування.
фото: harchi.info

фото: harchi.info

Загалом у пункті пропуску «Шегині – Медика» зафіксовано три випадки, коли громадяни України ввозили в Україну продукти харчування з порушенням вимог митного законодавства. Так, три водії у мікроавтобусах перевозили в середньому по 1200 кг продуктів різного асортименту: тістечка, каву, чай, паштети, консервовані оливки, горошок та кукурудзу тощо. Товари було виявлено після того, як автомобілі скерували в місце поглибленого огляду транспортних засобів та товарів.

За ознаками порушень митних правил, передбачених статтею 471 Митного кодексу України, складено протоколи. Товари вартістю майже 300 тис. гривень вилучено та передано на склад митниці. Протоколи про порушення митних правил для розгляду та прийняття рішення скерують до суду.

Державна фіскальна служба нагадує правила ввезення продуктів харчування в Україну:

1) громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро на одну особу, в таких обсягах:

в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, - у кількості не більше, ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує 2 кілограмів, кожного найменування на одну особу;

без упаковки - у кількості, що не перевищує 2 кілограмів кожного найменування на одну особу;

без упаковки - неподільного продукту, готового до безпосереднього вживання, у кількості не більше, ніж по одному найменуванню на одну особу;

2) під час ввезення громадянами на митну територію України зазначених харчових продуктів здійснюється їхнє декларування (шляхом вчинення дій, усно або письмово за бажанням власника таких продуктів або на вимогу посадової особи митниці).

Читайте також: Що можна перевозити через кордон. Правила України та Польщі

Опублікувала Наталія Середюк

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар