Скільки проектів подали на Громадський бюджет-2018

1350 0
Загальна вартість поданих проектів становить майже 140 млн гривень.

На Громадський бюджет 2018 року подали 160 проектів на загальну суму майже 140 млн гривень, повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Орест Файфурка.

Читайте також: Виграти і чекати. Чому втілення проектів громадського бюджету розтягується на роки

«У цьому році багато авторів у своїх мікрорайонах на зустрічах попередньо проговорювали та об'єднували свої проекти, аби зробити їх більш конкурентноздатними і не відтягувати один в одного голоси. Зменшилась кількість великих проектів - багато людей зрозуміли що сума в 3 мільйони - це дуже привабливо, але водночас дуже складно, адже зазвичай виграє лише 4 з них», – розповів Орест Файфурка. 

Загалом зі всієї кількості проектів подали 124 малих та 36 великих проектів. За словами Ореста Файфурки, цьогоріч заявки більш підготовлені та продумані. Найбільше проектів стосуються галузі освіти.

Наразі всі проекти мають пройти модерацію та розгляд у профільних управліннях. Після чого, проекти, які пройдуть перевірку оприлюднять на розгляд львів’ян. Голосування триватиме з 1 по 15 листопада. 

Читайте також: Перемагають згуртовані. Як виграти конкурс громадського бюджету

Нагадаємо, прийом заявок на фінансування громадських проектів за кошти міста тривав із 15 серпня по 15 вересня. Цього року на Громадський бюджет проекти від львів’ян відбирають уже втретє.


 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!