Сьогодні – День боротьби з торгівлею людьми. Як не стати жертвою? Поради

1294 0
Сьогодні, 18 жовтня – Європейський день боротьби із торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми і в наші дні. Пропонуємо інфографіку про те, як не стати жертвою зловмисників.
фото: Facebook

фото: Facebook

«Упродовж перших місяців роботи проекту виявили 23 постраждалих: 12 чоловіків і 11 жінок. Це спростовує поширене уявлення про суто «жіночу» проблему явища». Усі вони отримали фахову комплексну реінтеграційну допомогу. Насторожує і той факт, що 40% постраждалих – внутрішньо переміщені особи. Це викликає необхідність поставити питання про нову потенційну групу ризику, яка знаходиться поза увагою урядовців», – зазначила менеджер із комунікацій благодійної організації «Карітас України».

Зображення у збільшеному розмірі можна переглянути ТУТ

Довідка. Карітас України входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Слово «Сaritas» означає воднораз любов і милосердя, співчуття та благодійність. Місією організації є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей.

Додамо, 0 800 500 335 (386 з мобільного) – Національна «гаряча лінія» з попередження торгівлі людьми, домашнього насильства та ґендерної дискримінації.
Години роботи: 10:00-16:00, з понеділка по п’ятницю.
Мови: українська, російська та англійська.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар