Сьогодні до Львова привезуть чудотворну ікону Зарваницької Божої матері

10649 0
Кожен охочий зможе помолитися перед чудотворною іконою.
Фото: 20 хвилин

Фото: 20 хвилин

Сьогодні, 20 вересня, до церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що на пр. Червоної Калини, 70, із Зарваниці привезуть чудотворну ікону Божої Матері. Про це повідомляють на сторінці храму у Фейсбуку.

Вона перебуватиме в церкві протягом кількох днів. У суботу, 21 вересня, у день Різдва Пресвятої Богородиці, тут святкуватимуть храмовий празник. Кожен охочий зможе помолитися перед чудотворною іконою.

Додамо, що перед цим образом Божої Матері молилися два Святіші Отці – Папа Іван Павло ІІ, коли перебував у Львові, та Папа Франциск у Ватикані.

Для довідки

Ікона Божої Матері Зарваницької — святиня Зарваниці, датується серединою XVII ст. За легендою, існував ще образ XIII ст. Відома в Україні та за її межами. Під час офіційного візиту в Україну в червні 2001 року Папа Римський Іван Павло ІІ помолився перед іконою в церкві святого Миколая на Аскольдовій могилі у Києві, куди святиню привезли з нагоди урочистості. Ще одну копію Божої Матері Зарваницької відтворив у Філадельфії (США) живописець Петро Андрусів; 1973 р. її освятив митрополит Йосиф Сліпий.

 Читайте також: