Сьогодні Скрябіну було б 47. П’ять тез співака про Україну та майбутнє. Відео

3701 0
Уже понад півроку з нами немає Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна). Сьогодні, 17 серпня, йому би виповнилося 47 років. Пропонуємо вам відео з бізнес-сніданку «BreakWest», під час якого Андрій поділився своїми міркуваннями про Україну, її злободенні проблеми та майбутнє.

«Я не уявляю майбутнє країни через 5 років з таким ставленням до дітей. Зараз виховується дуже багато незадіяних дітей і ця кількість збільшується в геометричній прогресії».

«Ми не контролюємо тих депутатів, яких ми обрали. Вони неконтрольовані. Я за кардинальні методи, за те, щоб їх садили в смітники... Бо люди, які пишуть закони для нас, а самі не несуть відповідальності… На концертах говорю багато радикальних речей, але я їм не страшний. Я для них не загроза. І люди для них не загроза».

Читайте також: Рекордний радіоефір до Дня народження Кузьми. Де послухати?

«Паралель між Польщею і Україною: у них завжди був костел і ніколи до кінця не було совка, а була єдина мова. Це стержень, якого ніколи не було в нас. У них завжди було всього більше, ніж у нас. Тому прикордонна Україна завжди була більше розвинена, тут мали більший доступ до інформації».

«Згадую події 2004 року. Проявляється прислів’я: чого бідний, бо негідний, а негідний, бо бідний. Ти йдеш туди, думаєш, що заробиш бабок, а по факту кинули: і бабок не заробив, і заробив півкраїни ворогів. На все життя – вони не перебудуються, їх піснями не вилікуєш. Комусь поясниш, а комусь неможливо пояснити, а я і не буду пробувати. Та, я хотів заробити і тішився, що нам дали можливість заробити. А коли ото влупило, то я тішився, що мав такий досвід, бо якби так не сталося, я б пхався туди і пхався».

Читайте також: З’явилась дитяча мобільна гра з голосом Кузьми. Де завантажити?

«Я їжджу по різних українських містах і бачу дику річ. У Маріуполі всі ходять з синьо-жовтими стрічками, але вони носять їх для того, щоб їх не чіпала наша армія. Місто однозначно проросійське. Та сама історія у Мелітополі. Вони говорять відкритим текстом: «Якщо прийдуть росіяни, ми обома руками за них». Та сама історія Миколаїв... Люди Донбасу, чуваки-десантники, з якими я контактую, кажуть, що за цигарками вийти страшніше, ніж в розвідку, бо місцеві годують отруйними пиріжками, кидають в плечі камінням і плюють. 100% ненависть до України – чого ви сюди приїхали – зруйнували? Усі мудрі, думаючі люди звідти звалили».

Більше дивіться у відеозаписі зустрічі:

 

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!