Сьогодні львів’янам офіційно представлять Сквер Гідності

3531 1
Сьогодні, 11 грудня, о 15:00 год. на Сихові відбудеться офіційне відкриття першого у Львові інклюзивного громадського простору – Скверу Гідності.
фото: shv.lviv.ua

фото: shv.lviv.ua

У сквері замінили мощення й усунули бар’єрність, встановили пандуси і тактильну плитку. Таким чином, сквер став доступний для усіх, в тому числі маломобільних груп – батьків з колясками, людей в інвалідних візках та осіб з інвалідністю зору. Також, у сквері висаджено 15 молодих дерев та встановлено перші три модулі унікальних лавок, які сприятимуть якісній взаємодії між відвідувачами скверу.

Читайте також: У Львові облаштовують новий громадський простір. Деталі

Процес змін у сквері розпочався ще у травні 2014 року, коли місцеві мешканці стали на захист цього громадського простору від спорудження 4-х поверхового ТЦ і відновили громадський статус скверу. Учасники Урбаністичного об'єднання "Групи 109" розробили проект оновлення скверу, користуючись принципами універсального дизайну та залучаючи місцеву громаду, підприємців та школу, а також співпрацюючи з  ГО "Кращий Сихів" та Сихівською РДА. 

Читайте також: Як сихівчани відстоюють сквер

З нагоди завершення основних ремонтних робіт у сквері, мешканці прилеглих будинків, які активно беруть участь у житті свого району проведуть невеличке святкування з музикою і частуваннями. Запрошують усіх охочих. Сквер Гідності знаходиться за адресою проспект Червоної Калини 105-109. Початок о 15.00 годині.


Читайте також:
11 Грудня, 2015 21:34
Аааа [***]s://youtu.be/65ngJV81AeA
Відео з відкриття