Сьогодні львів’яни беруть на роботу собак

1782 0
Сьогодні, 31 липня, вже втретє в Україні проходить день «Візьми собаку на роботу», протягом якого чотирилапі супроводжують своїх господарів на їхні робочі місця.

«Ми пропонуємо, аби жоден собака у цей день не залишився вдома! Ви теж кожен раз із тяжким серцем покидаєте свого улюбленця вдома, коли йдете на роботу? Не хочете розлучатись із ним ні на мить? Чи весь день думаєте про те, як він сумує за Вами? Тоді це свято для Вас!» - зазначають організатори.

В Україні, на відміну від США та деяких інших країн, поки немає культури dog-friendlyworkplace, тобто, облаштування території біля власного робочого місця для комфорту улюбленця. Тому організатори пропонують ознайомитись з правилами техніки безпеки перебування улюбленця на вашому робочому місці.

Читайте також: У Львові встановлять станції для прибирання після собак

Вони допоможуть вберегти тварину, вас та співробітників від незручних ситуацій, а також звести до мінімуму непередбачувані ситуації та уникнути стресу.

- Звичайно, поява на роботі собаки може виявитися приємним сюрпризом для багатьох співробітників. Та чи для всіх? Перед тим, як привести чотирилапого в офіс, поцікавтеся у ваших колег, чи у кого, бува, немає алергії на собачу шерсть.

- Запитайте дозволу в керівника, чи можна прийти в офіс з собакою.

- Ваше місце роботи? Якщо це ресторан, кафе, бістро, продуктовий магазин, то, як ви самі розумієте, цей заклад не передбачений для перебування в ньому тварин.

- Також це стосується місць виробництва харчових продуктів та й виробництва взагалі. Якщо ви працюєте безпосередньо в самому цеху, робота устаткування, шум, грюкіт можуть налякати вашого собаку.

- Також якщо ваша професійна діяльність пов’язана з контактом з лікарськими препаратами, шкідливими, отруйними речовинам, зрозуміло, що в такому випадку безпечніше залишити собаку вдома.

Після святкування створять альбом «Візьми Собаку На Роботу 2015». Фото потрібно надсилати на office@kormotech.org.ua або на сторінки організаторів у соцмережах.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!