Сьогодні Порошенко відкриє відремонтований львівський перинатальний центр

3605 1
Урочистості з нагоди відкриття медзакладу відбудуться о 12:00.

Сьогодні, 20 квітня, до Львова на відкриття оновленого перинатального центру, що на вулиці Джоржа Вашингтона, 6, приїде Президент України Петро Порошенка. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

Читайте також: Важкі пологи. Чому львівський перинатальний центр досі не працює

Крім цього, умежах візиту, Президент відвідає міжнародну агропромислову виставку та форум із розвитку фермерства Agroport Захід Львів 2018 у львівському аеропорті. Після відкриття обласного перинатального центру, очільник країни зустрінеться з громадськими активістами в ЛНУ імені Івана Франка.

Як повідомили Tvoemisto.tv у прес-службі Патрульної поліції Львівської області, поки що про перекриття руху у зв’язку з візитом Президента не йдеться. Однак, як у попередні рази, коли Порошенко із візитом перебував у Львові, поліція може ситуативно перекривати рух, а світлофори можуть перевести у режим жовтого миготіння.

Читайте також: Чому у Львові треба запровадити мораторій на VIP-гостей

Нагадаємо, Львівський державний обласний клінічний перинатальний центр закрили на реконструкцію 2013 року. Нових пацієнтів він мав приймати вже 2014, однак ремонтні роботи затягнулися на п’ять років.

За проектом вартість реконструкції становила сто мільйонів гривень. Із них 56 – на капітальне будівництво, 16 – на нове обладнання.  У 2014 році Львівська обласна рада не використала 20 мільйонів гривень, виділених Кабміном на реконструкцію. Після ще однієї, 45-мільйонної, субвенції, фінансування припинили. У лютому 2017-го виділили ще 45 мільйонів. Тендер, оголошений управлінням капітального будівництва ЛОДА, виграла київська компанія «Аеробуд-Захід»


Читайте також:

Коментарі (1)

Додати коментар
19 Вересня, 2018 21:58
Сварог Вже раз приїзджав відкривати,скільки можна,Львів і так лихоманить від корків,а тут ще ті піндоси шляються