Сьогодні у Франції Оксана Караванська презентувала дві колекції. Фото

2855 0
Відома львівська дизайнерка та стиліст Оксана Караванська представила на подіумах Франції одразу дві свої колекції. Унікальними роботами Vyshyvanka Couture захоплювалося вишукане товариство у Парижі – у знаменитому готелі The Westin Paris – Vendôme. А нову колекцію вечірніх суконь Караванської Український Haute Couture вперше побачили у місті-сателіті Парижа – Санлісі.
фото: Юрія Білака

фото: Юрія Білака

У Парижі Оксана Караванська представила продовження колекції  Vyshyvanka Couture Третього Тисячоліття. Ця колекція дизайнерки поєднує сучасність з автентичністю, мистецтво із модою, вінтаж із найновішими тканинами, технологіями та неоридинарним кроєм.

Особливим був показ нової колекції Караванської Український Haute Couture. У місті Санліс, в абатстві Святого Венсана, яке у 1065 році заснувала королева Франції Анна Ярославна, донька князя Ярослава Мудрого і Шведської принцеси Інгегерди. Власне, Анна Ярославна була однією із тих великих жінок, які надихнули Оксану Караванську на створення цієї колекції вечірніх суконь –  колекції,  інспірованої, народженої та пронизаної Україною, постатями видатних українських жінок у світовій історії. Цей одяг –  настільки самодостатній та неординарний, що може існувати поза модою і часом. В містичній атмосфері абатства Санліс, у променях вечірнього сонця, Український Haute Couture сприймався по-особливому.

Нагадаємо, що рівно через місяць, 25 червня, нову колекцію Оксани Караванської Український Haute Couture буде показано і в Україні – у рамках Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 2016 у Львові. Як і торік, дизайнерка обрала місцем дефіле моделей напрочуд незвичне місце – Митрополичі Сади на Святоюрській горі.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!