Сьогодні у Львові дебатуватимуть мажоритарники 115-го округу. Де подивитись

791 0
У дебатах візьмуть участь Катерина Шубка та Андрій Москаленко.
ілюстративне фото: Сергій Балай

ілюстративне фото: Сергій Балай

Медіа-хаб «Твоє місто» у межах інформаційно-просвітницького проекту «Свідомі вибори» продовжує цикл інтерактивних інформаційних матеріалів та відеодебатів, присвячених висвітленню парламентських виборів 2019 року.

Читайте також: Які партії мають шанс потрапити в парламент. Результати опитування

Сьогодні, 11 липня, у дебатах візьмуть участь кандидати в депутати зі 115-го виборчого округу, до якого входить Сихівський і частина Личаківського району: Катерина Шубка від «Слуги народу» та Андрій Москаленко від «Самопомочі».

Експертами в студії стануть голова Комітету підприємців Львівщини Роман Зафійовський та кандидатка політичних наук, викладачка кафедри медіакомунікацій УКУ Соломія Кривенко.

Читайте також: Вони йдуть, ми обираємо. Усе про вибори, списки партій та можливі квоти

Прямий ефір із студії «Твого міста» розпочнеться орієнтовно о 16:30. Дивитися його можна на сайтіFacebook-сторінці та YouTube-каналі Tvoemisto.tv.

Водночас, у межах проекту «Прозорі вибори» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» медіа-хаб «Твоє місто» готує серію публікацій із експертним аналізом програм та публічних заяв кандидатів усіх округів у Львові, де, зокрема, аналізуватимуть і виступи кандидатів на дебатах.

Парламентські дебати у студії медіа-хабу «Твоє місто відбуваються в межах проєкту «Свідомі вибори» за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government


Читайте також: