Сьогодні у Львові говоритимуть про цифрові права користувачів Інтернету. Де подивитись

901 0
Сьогодні у Львові відбудеться дискусія щодо викликів для користувачів та їхніх цифрових прав.
фото: enrich.jp

фото: enrich.jp

Впродовж багатьох років український Інтернет був одним з найбільш вільних у світі, тож потреби в обговоренні цифрових прав користувачів практично не виникало. Багато хто знає про основні права людини, але мало хто задумується, чим є цифрові права для користувачів в онлайні. З огляду на безпекові ризики для країни, доступ до Інтернету і свобода висловлювань онлайн все частіше розглядаються через призму обмежень з боку держави. Чи є межі для таких регуляцій?

Під час якої учасники обговорять: 

  • чи гарантується свобода слова в Інтернеті в Україні і чи вона є абсолютною?
  • про що свідчать затримання адміністраторів “актиукраїнських груп” у соцмережах?
  • за які публікації в Інтернеті правоохоронці можуть переслідувати користувачів і чи співмірні до провини судові вироки для користувачів?
  • чи повинна в Україні обмежуватися робота онлайн-видань, що публікують неправдиву інформацію?
  • чи можуть бути безпека та національні інтереси підставою для регуляцій Інтернету?
  • чи заберуть в українських користувачів право бути анонімними в Інтернеті?


Дискутантами виступлять: Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна», Роман Рак, керівник української редакції Польсько-українського порталу http://www.polukr.net/, Ярина Боренько, правозахисниця, Тетяна Вергелес, головний редактор Інформаційного агентства «Західна інформаційна корпорація» (IA ZIK). 
Модеруватиме Павло Білоусов. 

Трансляцію дивіться за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твоє місто приблизно о 20:00.

Захід відбудеться в рамках проекту "Захист Інтернет свободи в Україні шляхом залучення ключових учасників" від ГО “Інтерньюз-Україна”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Counterpart International, Inc».

ТЕГИ: Інтернет

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!