Сьогодні у Львові ще одна вулиця буде непроїзною

1501 0
Сьогодні, 26 травня, у Львові перекривають вул. Кукурудзяну на ремонт. Дана ділянка дороги буде непроїзною для транспорту з 11:00 год до 18:00 год. Про це інформують у прес-службі Патрульної поліції Львова.
Фото: Facebook

Фото: Facebook

Вулиця Кукурудзяна розташована у дільниці Знесіння Личаківського району Львова. З’єднує вулиці Польову та Богдана Хмельницького, окрім того утворює перехрестя з вулицею Ковельською.

Сьогодні, 26 травня, вул. Кукурудзяна буде закритою для проїзду транспорту у зв’язку із заміною дорожнього покриття. Tvoemisto.tv радить водіям бути уважними та планувати свій маршрут заздалегідь.

Читайте також: На центр Львова очікує кардинальна зміна руху. 15 нововведень

Читайте також: У Львові відкрили проїзд через площу Святого Юра

Нагадаємо, з 23 березня у Львові закрили на ремонт ще одну ділянку вул. Івана Франка - на ділянці від Свєнціцького до вулиці Стрийської. З 20 березня, з 10:00 години і до 30 липня цього року для проїзду транспорту закривають вулицю Мечнікова на ділянці від пологового будинку №1 до вулиці Некрасова.

Читайте також: Які дороги на Львівщині відремонтують цьогоріч: перелік

Також у  зв’язку з роботами з прокладання каналізаційного колектора,  з 17 лютого і до початку травня 2016 року обмежать рух транспорту на перехресті вул. Навроцького – просп. Червоної Калини

 

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також: