Сьогодні у Львові стартує Форум е-урядування. Про що говоритимуть?

1429 0
У п’ятницю та суботу, 18-19 вересня, у приміщенні Українського католицького університету, що на вулиці Козельницькій, 2а, відбудеться Форум електронного урядування. Його ідея – показати конкретні рішення та напрацювання, розповісти, де на це можна знайти гроші та як вирішити різноманітні законодавчі проблеми.
Фото: itc.ua, facebook.com, itcity.lviv.ua

Фото: itc.ua, facebook.com, itcity.lviv.ua

Як повідомили організатори, на Форумі буде багато високопосадовців: зокрема, міністр юстиції, заступник міністра оборони, через Skype долучиться заступник голови Адміністрації президента, народні депутати, які відповідають за законодавчу складову. Також буде голова Агенції електронного врядування України Олександр Риженко. Запрошено спікерів з Польщі, Естонії, яка є лідером у впровадженні електронного урядування в світі, представників Ізраїлю, які розповідатимуть про різні інноваційні сервіси в електронній освіті. Буде також експерт з Німеччини, який розповість про стан відкритих даних у світі.

Читайте також: У Львові з'явився особистий кабінет мешканця

«Буде дуже насичена програма. У перший день говоритимуть глобально про світовий досвід, про приклади, речі, рішення. Другий день – більш прикладний: показуватимуть, як це працює, де, на якій платформі, як живе і дихає. На Форумі будуть представлені напрацювання щодо впровадження ID-картки і, можливо, буде показано макет: на жаль, за місяць неможливо встигнути зробити її повністю.

Форуми, пов’язані з електронним врядуванням, як на мене, проводяться майже щотижня: якісь лекції, круглі столи, семінари. У Львові вже відбувався Форум електронного врядування у 2012. Щоправда, він був у значно менших масштабах. Ми вирішили його відновити. Форуму подібних масштабів в Україні ще не було», – розповідає одна з організаторів, працівник управління міжвідомчої координації ЛМР Тетяна Кожокарь.

Відвідати Форум можна, зареєструвавшись на сайті: itcity.lviv.ua. Участь – безкоштовна.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: