Сьогодні у Львові відбудуться партійні та мажоритарні дебати. Де подивитись. Оновлено

404 0
Участь в перших візьмуть члени партій «Голос» і «Слуга народу», а в других – мажоритарники 115-го округу.
ілюстративне фото: Сергій Балай

ілюстративне фото: Сергій Балай

Медіа-хаб «Твоє місто» у межах інформаційно-просвітницького проекту «Свідомі вибори» продовжує цикл інтерактивних інформаційних матеріалів та відеодебатів, присвячених висвітленню парламентських виборів 2019 року.

Читайте також: Реформа судочинства та розвиток міст. Із чим на вибори ідуть Катерина Шубка і Андрій Москаленко

Сьогодні, 18 липня, у студії «Твоє місто» відбудуться двоє дебатів. У перших дебатах візьмуть участь представниця партії «Голос» Юлія Гвоздович та представник партії «Слуга народу» Роман Фединяк.

Експертами в студії будуть директорка українського центру вивчення громадської думки «Соціоінформ» Наталія Зайцева-Чіпак і кандидатка політичних наук, викладачка кафедри медіакомунікацій УКУ Соломія Кривенко.

Як повідомили у партії «Слуга народу», Роман Фединяк не зможе взяти участь у запланованих на 12:30 дебатах. У зв'язку з цим вони не відбудуться.

У других дебатах візьмуть участь мажоритарники 115-го округу Юрій Михальчишин, Богдан Рабешко, Михайло Хміль.

Прямий ефір із студії «Твого міста» розпочнеться орієнтовно о 15:00. Дивитися його можна на сайтіFacebook-сторінці та YouTube-каналі Tvoemisto.tv.

Читайте також: Енергоефективність та розвиток освіти. З чим ідуть на вибори Тарас Стецьків та Андрій Шевців

Водночас, у межах проекту «Прозорі вибори» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» медіа-хаб «Твоє місто» готує серію публікацій із експертним аналізом програм та публічних заяв кандидатів усіх округів у Львові, де, зокрема, аналізуватимуть і виступи кандидатів на дебатах.

Парламентські дебати у студії медіа-хабу «Твоє місто відбуваються в межах проєкту «Свідомі вибори» за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар