Сьогодні відбудуться дебати Порошенка та Зеленського. Де подивитись

2516 0
В Україні проведуть одразу двоє дебатів: на НСК «Олімпійський» та у студії UA: Суспільне.

Сьогодні, 19 квітня, у переддень тиші та за два дні до другого туру виборів президента, кандидати Петро Порошенко та Володимир Зеленський зустрінуться на дебатах, які відбудуться у Києві на НСК «Олімпійський».

Читайте також: Майже казка. Про що говорять передвиборчі програми Зеленського та Порошенка

Дебати триватимуть із 19:00 до 20:00. Обидва кандидати підтвердили, що прийдуть на стадіон, однак їхні штаби досі не узгодили ведучих та кількість запитань під час дебатів. Tvoemisto.tv ретранслюватиме президентські дебати зі стадіону на сторінці у Facebook.

Водночас ЦВК дозволила перенести офіційні дебати, які за законом мають відбутися також 19 квітня у студії Суспільного телебачення впродовж однієї години: з 21:00 до 22:00. 

Попередньо свою присутність на дебатах на UA: Суспільне підтвердив Петро Порошенко, а у Штабі Зеленського заявили, що він на ці дебати не прийде. 

Читайте також: Якби українці читали Конституцію або Чому українські виборці завжди розчаровуються

Додамо, що за результатами першого туру виборів до другого туру увійшли Володимир Зеленський із результатом  5 мільйонів 714 тисяч виборців (30,24%) та Петро Порошенко — 3 мільйони 14 тисяч громадян (15,95%). Найбільшу підтримку у Львівській області отримав чинний президент Петро Порошенко — 35,32% (понад 468 тисяч голосів). За останніми рейтингами перемогу пророкують Володимиру Зеленському з результатом 51,8%.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар