Сьогодні завершується реєстрація на Форум відповідальних людей у Львові

1842 0
17-18 лютого молоді люди всієї України з’їдуться до Львова на Форум відповідальних людей.
фото: YO!Fest

фото: YO!Fest

Форум відповідальних людей – це унікальна молодіжна платформа для знайомства, комунікації, натхнення та започаткування спільних проектів для громадських активістів, волонтерів та відповідальних людей всієї України під гаслом «Мисли глобально - дій локально!», – інформують організатори.

Протягом двох днів Форуму учасники обмінюватимуться думками з непересічними спікерами, проведуть більше 8-ми годин у лекціях та дискусіях, поділяться власним досвідом та ознайомляться з успішними громадськими проектами України та їх керівниками.

Серед спікерів Форуму виступлять: проректор з науково-педагогічної роботи УКУ та керівник Львівської бізнес-школи Софія Опацька, заступник львівського міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, співзасновниця центру інноваційної освіти «Про.Світ» Лілія Боровець, директор Інституту лідерства та управління УКУ Наталія Бордун, співзасновник проекту «The Ukrainians» Тарас Прокопишин, скрипаль-віртуоз Олександр Божик.

Коротка програма Форуму:

 

17 лютого, п’ятниця

Глобальні зміни у суспільстві через особисту відповідальність: відкриття форуму, панельна дискусія, робота у малих групах.

Учасники панельної дискусії: Софія Опацька (УКУ, ЛБШ), Василь Полуйко (ГО «Освіта дорослих»), Олександр Божик (музикант-віртуоз), Олександр Кобзарєв (Інститут міста).

Модератор панельної дискусії – Олександр Доброєр (Європейський інститут соціальних комунікацій, м. Одеса).

 

18 лютого, субота

Вплив громадянського суспільства на розвиток країни через локальні проекти. (Практики локальних проектів): панельна дискусія, презентація успішних локальних проектів, робота у малих групах, завершення форуму.

Учасники панельної дискусії: Андрій Москаленко (Львівська міська рада), Тарас Прокопишин (The Ukrainians), Іванна Діман (ЛОФ, проект «Будуємо Україну Разом»), Лілія Боровець (Про.Світ), Олександр Горонді (Оселя).

Модератор панельної дискусії – Тарас Яценко (Твоє місто).

Щоб отримати можливість стати учасником Форуму відповідальних людей, потрібно зареєструватися, заповнивши онлайн-форму: http://bit.ly/2kasmdn. Реєстрація триває до 7 лютого 2017 року. Про результати відбору учасників буде повідомлено до 12-го лютого.

Форум відповідальних людей відбудеться у Патріаршому центрі УГКЦ у Львові (вул.Хуторівка 35,б).

Вартість участі у форумі: 150 грн (для тих, кому необхідно забезпечити проживання – 250 грн). У вартість входить: матеріали для роботи, харчування, кава-брейки.

Деталі на сайті форуму: http://www.forum-ugcc.org/.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!