На правах реклами

Коли хочеться жити і творити. Як авторські проекти змінюють житлові простори Львова

2193 0
Вірші українських поетів, парк на даху, фонтан у подвір’ї: чим дивують авторські проекти новобудов, як девелопери створюють якісний простір для життя і чому львів'яни обирають мистецькі житлові будинки «Квітка. Майстерня будинків».

«Квітка. Майстерня будинків» — молода девелоперська компанія, що входить у «Холдинг емоцій !FEST». Спочатку вона звела житловий «Будинок Бортнянського», після чого здала в експлуатацію «Сонату Бортнянського». Наразі на завершенні клубний будинок на Личаківській і будуються ще два великі житлові комплексів — «Вільне Місто» на вул. Професора Буйка та «Ґорґани» на Стрийській.

Кожен з проектів компанії — авторський, розробляється відповідно до локації з унікальною концепцією і своїми «родзинками».

Як вивчити історію мистецтва в під’їзді власного будинку

«Будинок Бортнянського» став першим будинком у Львові з картинами і цитатами поетів у під’їзді, облаштованими терасами на даху і нотами на фасаді, що утворюють французькі балкони.

«Під’їзди будинку "розповідають" історію мистецтва. На кожному поверсі є картини художників, які презентують певну епоху: Відродження, імпресіонізм, кубізм та інші. Серед робіт є багато картин українських митців: Івана Труша, Георгія Якутовича, Олекси Новаківського, Олександра Богомазова. Також на стінах є вірші українських поетів — Ліни Костенко, Володимира Сосюри, Грицька Чубая, Богдана-Ігоря Антонича, Івана Франка», — говорить керівник компанії Назар Городецький.

Проектуючи наступний будинок — «Соната Бортнянського» — девелопери вирішили продовжити мистецьку тематику, підлаштовуючи побутові речі під загальний стиль. Наприклад, світильник у вхідній зоні схожий на музичний інструмент — орга́н, а сходи нагадують клавіші фортепіано.

«Нас часто запитують: чому ми так назвали будинок, чому орга́н? Усе дуже просто. Дмитро Бортнянський — відомий український композитор, співак і диригент, звідси й назва та елементи декору. Важливим є простір, в якому ти живеш, що тебе оточує, що ти будеш бачити у своєму будинку щодня. Саме тому ми хочемо дати нашим клієнтам більше, ніж просто квартиру», — зазначає Назар Городецький.

Особливу увагу у новобудові на Бортнянського, 23 приділили інклюзивності — в будинку облаштований пандус, яким зручно потрапити у під'їзд, а піднятись у квартиру чи спуститись у паркінг можна на ліфті.

Основою створення житлових просторів у компанії бачать необхідність відійти від одноманітності і будівництва лише квадратних метрів. Ця філософія є в основі як проектів новобудов, так і маркетингових стратегій. У компанії «Квітка. Майстерня Будинків» переконані, що найнеобхідніше — це спілкуватися і вміти чути клієнта замість того, щоб «кричати» знижками. Львів'яни, на їхню думку, потребують органічних, зручних і комфортних місць для життя.

Зараз компанія готується до здачі свого наступного проекту — Клубного будинку на Личаківській, 79. Це житло преміум-класу, для тих, хто цінує комфорт та затишок і хоче мати лише 9 сусідів, адже тут запроектовано всього 10 квартир на 6 поверхів.

«Ви одразу помітите Клубний будинок, адже це єдиний будинок на Личаківській з фасадом у скандинавському стилі. Простора вхідна зона з дизайнерським інтер'єром, власне подвір’я із зоною відпочинку, чудовий краєвид на старі львівські дахи, вбудований паркінг для кожної квартири — девелопер передбачив усі умови для комфортного проживання», — говорять у компанії.

Від квартири до власного парника на даху та фонтану у дворі

На Стрийській та професора Буйка новобудови зовсім інакші, аніж попередні. «Вільне місто» проектувалося не тільки з огляду на те, що вже є на локації, а й з того, якою вона стане невдовзі. Район Нового Львова активно змінюється. Поруч — бібліотека УКУ та центр Шептицького, проектований Innovation District IT-Park, Стрийський парк. Ці та інші фактори і стали основою концепції — житловий комплекс комфорт-класу, в ході будівництва якого використовується інноваційний підхід. До речі, усі новинки, що застосовуються в комплексах, «випробовуються» на собі. Парник, який має бути на даху «Вільного Міста», вже працює на даху !FestRepublic.

Але парник — це тільки частинка того, що буде в результаті в житловому комплексі. Дах доповниться ігровим та спортивним майданчиками, перші поверхи — пекарнею-кав’ярнею, а подвір’я має стати повноцінним простором для усіх мешканців. Тут будуть фонтан і свій скеледром для діток.

Детальніше про проекти — на сайті «Квітка.Майстерня будинків» та у відділах продажу на вул. Професора Буйка, 27 та вул. Бортнянського, 28.

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар