Сонячні панелі та багатоповерховий паркінг. У Львові представлять проекти громад

2138 0
Невдовзі у Львові обиратимуть проекти, кошти на реалізацію яких нададуть із бюджету розвитку міста. Завтра, 31-го жовтня, львів’ян запрошують на представлення пропозицій, які успішно пройшли оцінку експертів.
фото: zib.com.ua

фото: zib.com.ua

Львів’яни подали майже 200 проектів, серед яких: облаштування громадських просторів, утеплення шкіл, будівництво дитмайданчиків та інші. Є і чимало інноваційних, які направлені на збереження довкілля та економію коштів.

Завтра, 31-го, жовтня відбудеться представлення відібраних проектів.
Місце: великий сесійний зал Львівської міської ради (пл. Ринок,1, каб.202).
Час: Початок о 10.00 год.

Львів’яни подавали на конкурс проекти, які у майбутньому можуть покращити життя громади та змінити місто.

Найбільша кількість проектів потрапила до категорій «Спорт» та «Комунальне господарство». Так, багато проектів націлені на облаштування дитячих майданчиків, прибудинкових територій, встановлення вуличних тренажерів тощо. Пропонуємо кілька ідей від львів'ян:

1. Встановлення комплекту сонячних панелей для економного освітлення місць загального користування.

На думку авторів, проект дав би можливість не лише економити, а й отримувати статистичні дані для інших людей, які виявлять бажання використовувати сонячну енергію. На реалізацію ідеї необхідно 190 тисяч 338 гривень.

2. Багатоповерховий паркінг

За задумом, проект дозволить звільнити місто від великої кількості машин, які запарковані в недозволених місцях. «Багатоповерховий паркінг дасть змогу звільнити місце як для пішоходів, так і для проїзду машин. Останній поверх можна використовувати під кафе чи офіс», – зазначають ініціатори. Бюджет цього проекту – три мільйони гривень.

3. Дослідження людопотоків Львова через мобільних операторів

«Для якісної роботи громадського транспорту потрібно розуміти звідки і куди їдуть, щоб дати необхідну кількість транспорту, – упевнений автор ідеї. – Таке дослідження дозволить краще реалізувати електронний квиток, трамвай на Сихів та уникнути популізму.  Для того, аби втілити проект у життя, необхідно двісті тисяч гривень.

4. Соняшник

Встановлення комплекту сонячних панелей для економного освітлення місць загального користування. Проект дав би можливість не лише економії, а також отримання статистичні даних для інших охочих використовувати сонячну енергію. Передбачений бюджет на реалізацію – понад 190 тисяч гривень.

5. Дитячий спортивно-рекреаційний майданчик «Котигорошко»

Відновлення та створення спортивно-рекреаційного майданчика. Даний проект покращить умови проживання та відпочинку мешканців вул. Дж. Вашингтона. Необхідно 193 тисячі гривень.

6. Рекреаційна зона «Березовий гай»

Основна мета реалізації проекту: створення рекреаційної зони на базі Березового гаю по вул. Кастелівка, 8 для мешканців мікрорайону та прилеглих вулиць. Передбачена вартість реалізації – 576 тисяч гривень.

7. Розмітка на велосипедних доріжках

«Зараз розмітка на велодоріжках практично відсутня. Єдиний на сьогодні вид розмітки – це піктограми велосипедиста. Ніяк не позначається напрямок руху велодоріжкою, місця пішохідних переходів через велодоріжку, відокремлені пішохідні і велосипедні доріжки», – зазначають ініціатори. Метою проекту є нанести всю необхідну розмітку на велосипедні доріжки міста і таким чином уникнути конфліктів між пішоходами і велосипедистами. Пропонований бюджет – 169 тисяч гривень.

Читайте також: Львів'янам дадуть 16 мільйонів гривень на власні проекти. Відео

Загалом свої проекти хочуть реалізувати майже 200 активних львів’ян.

Нагадаємо, прийом проектів тривав до 15-го вересня. Подані проекти аналізують та опрацьовують. Далі, з 1-го по 15-те листопада триватиме голосування, результати якого відображатимуться онлайн. Переможців проектів виберуть до 1-го грудня. Їх кількість залежатиме від вартості вибраних проектів. На реалізацію проектів у бюджеті міста передбачено 16 мільйонів гривень. З усіма проектами можна ознайомитися на сайті.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!