Онлайн-курс Основи програмування від Гарвардського університету. Де зареєструватись?

2919 1
Prometheus відкриває реєстрацію на перекладений українською мовою безкоштовний онлайн-курс Гарвардського університету CS50 Основи програмування. Одночасно з онлайн-курсом будуть відкриті безкоштовні групи офлайн-підготовки в провідних університетах десяти міст України: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Маріуполі, Миколаєві, Кривому Розі та Вінниці.
фото: gazetanm.eu

фото: gazetanm.eu

Протягом року Prometheus планує залучити до вивчення програмування 50 000 слухачів з усіх куточків України.

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі. Про це свідчить й те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50. Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті.

Курс CS50 дозволить всім бажаючим безкоштовно отримати широкі та ґрунтовні знання з основ програмування, які стануть ідеальним стартом для початку роботи в IT-галузі,  – інформують організатори. Новачки в програмуванні зможуть отримати допомогу досвідчених менторів та інших учасників курсу на безкоштовних офлайн-групах підготовки, що будуть організовані на базі провідних українських університетів. Цільова аудиторія курсу: бажаючі навчитися програмувати та отримати нову затребувану професію, демобілізовані бійці сил АТО, тимчасові переселенці та просто всі, хто хоче оволодіти програмуванням.

Читайте також: Безкоштовний онлайн-курс «Основи програмування». Як зареєструватись?

Масовий безкоштовний онлайн-курси CS50 «Основи програмування» складається з відеолекцій викладачів Гарварду, інтерактивних завдань, що дозволять закріпити отримані знання, а також форуму, на якому студенти мають можливість поставити запитання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер і наявність доступу до мережі інтернет.

Аби зареєструватись для участі у курсі перейдіть за посиланням.

Деталі: Іван Примаченко, info@prometheus.org.ua, 099 141 70 92.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
4 Грудня, 2015 17:06
Ганьба жидярській яценючій банді E63932