Стартував продаж квитків на нічний потяг зі Львова до Варшави. Доповнено

13023 0
Із 13 грудня 2015 року зі Львова розпочинає рух нічний потяг польського залізничного гіганта PKP Intercity, який прямуватиме до Кракова, а причіпні вагони – до Варшави та Вроцлава. Квитки на потяг вже надійшли у продаж.
фото: uapress.info

фото: uapress.info

Це дебют компанії на українському ринку залізничних перевезень після тривалої перерви. До цього єдиний нічний маршрут, який слідував до Польщі, Київ – Варшава, обслуговувала Укрзалізниця.  Як вже інформувало Tvoemisto.tv раніше, потяг відправлятиметься із Львівського залізничного вокзалу о 23:59 і зупинятиметься у Перемишлі (01:43) та прибуватиме до Кракова о 05:56. Звідти причіпні вагони продовжать слідувати до Варшави і прибуватимуть на вокзал Варшава-Східна о 09:06, а вагон у Вроцлав буде прибувати о 9:33. Таким чином подорож займе у вас 9 годин. 

Як повідомили Tvoemisto.tv у прес-центрі «Львівської залізниці» перевезення будуть здійснюватись у вагонах класу «купе». Вартість проїзного квитка на потяг зі Львова до Варшави становитиме 1100 грн, – інформують у касах міжнародного сполучення «Укрзалізниці».

Читайте також: На зимові свята Укрзалізниця призначила 6 потягів через Львів

Квитки вже можна купити у касах міжнародного сполучення «Укрзалізниці». Ціну та пропозиції щодо квитків варто уточнювати на сайті перевізника. 

Джерело: ua.igotoworld.com.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: