Студентам Львова пропонують зняти соціальний ролик і виграти 15 тис грн

2149 0
Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) оголошують Відкритий всеукраїнський студентський конкурс проектів соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе».
фото: komlomedia.hu

фото: komlomedia.hu

Конкурс проводиться з метою інформування академічної та освітньої  спільнот,  абітурієнтів, учнів та їх батьків, а також широкого суспільного загалу щодо поняття академічної доброчесності через створення соціальної реклами, яка озвучує та закріплює фундаментальні норми розвиненої академічної спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до навчання та вибору професії.

Участь у Конкурсі мають право брати будь-які особи, що на момент проведення Конкурсу навчаються у закладах вищої освіти України будь-якої з форм навчання без обмежень щодо віку, статі, гендеру, сексуальної орієнтації чи віросповідання.

Читайте також: Львівський відеоролик став призером на конкурсі соціальної реклами

«Запрошуємо студентів закладів освіти України (університетів, інститутів, коледжів, технікумів, училищ тощо) долучитись до конкурсу, створивши соціальний відеоролик, який мотивуватиме до відповідального, чесного навчання, відображатиме важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату, хабарництва) в рамках академічного процесу», – зазначають організатори конкурсу.

Вимоги:
- формати mkv, mov, mpg4;
- якість зображення – HD або fullHD, 720 р або 1080 р;
- хронометраж – до 2 хв.

Норми:

Проектні пропозиції соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе», які подаються для участі у Конкурсі, не повинні містити:

- імен авторів, адрес і телефонів, інформації про спонсорів, імен політичних діячів та лідерів рухів, у тому числі релігійних символів, назв та згадок (логотипів, брендів) товарної реклами у будь-яких формах, згадок про політичні партії, а також політичних лозунгів, висловлювань, що несуть антидержавний та антиконституційний зміст;

- зображень: інтимних сцен, усіх видів символів тоталітарних режимів, насилля, дискримінації, вандалізму, що відображають тілесні страждання людей чи тварин; інформації, яка в будь-якій формі принижує гідність людини чи окремої національної групи людей.

- об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать учаснику або команді учасників – автору проекту, а також жодним чином не порушувати вказані права інтелектуальної власності третіх осіб.

Подати проект:

Конкурсні проекти соціальної відеореклами приймаються до 25 листопада 2016 року. Усі проекти, що відповідають умовам конкурсу, оцінюватимуться членами конкурсної комісії.

Усі відеоролики, допущені до конкурсу, будуть завантажені на офіційний Youtube канал Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні для відкритого Інтернет-голосування за відеоролик-переможець глядацьких симпатій, яке відбуватиметься з 1 по 17 грудня 2016 року. Про початок голосування та посилання на Youtube канал буде повідомлено 1 грудня 2016 року на сайті Проекту SAIUP: www.saiup.org.ua.

Для подачі конкурсного проекту вам необхідно завантажити відеофайл на будь-який файлообмінник відкритого доступу та надати пряме посилання заповнивши заявку: https://goo.gl/forms/J8P9o3EjO62ivPy23

Нагороди:

1 місце – одна премія у розмірі 15 000 грн.

2 місце – дві премії у розмірі 10 000 грн кожна.

3 місце – три премії у розмірі 5 000 грн кожна.

Переможець номінації глядацьких симпатій – цінні призи від партнерів конкурсу

Повідомлення про результати Конкурсу будуть опубліковані 19 грудня 2016 року на веб-сайті Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP: www.saiup.org.ua.

Детальніше з положеннями про проведення Відкритого студентського конкурсу соціальної відеореклами можна за посиланням: http://bit.ly/2dwbSWM.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!