Суд скасував договір про оренду землі забудовником у парку «Знесіння»

1272 0
За рішенням суду, апеляційну скаргу відмінили.
фото: city-adm.lviv.ua

фото: city-adm.lviv.ua

Львівський апеляційний господарський суд  відхилив апеляційну скаргу, яку подав забудовник парку «Знесіння» компанія «Архібуд».

Апеляційна скарга стосується рішення Господарського суду скасувати договір оренди по вул. Довбуша, 15.

Нагадаємо, Господарський суд 7 квітня 2017 року вирішив скасувати договір оренди між «Архібудом» та Львівською міською радою на ділянці колишньої військової частини розміром 2,8 га по вул. Довбуша 15. «Архібуд» планував зведення готельного комплексу під Лисою горю. На думку активістів, будівництво нищить екосистему ландшафтного парку «Знесіння». Забудовник, натомість, це місце парком не вважає. Рішення про скасування оренди набуло чинності від моменту відхилення апеляційної скарги. Захисники «Знесіння» обіцяють й надалі слідкувати за станом справ у парку.

Проте у власності «Архібуду» залишається 722,6 кв. метрів ділянки, яку забудовник викупив у військової частини. Військова прокуратура подала позов до Державного реєстратора щодо незаконної реєстрації незавершеного будівництва на ділянці по вул. Довбуша, 15. Слухання в окружному адміністративному суді пройдуть сьогодні, 20 вересня, о 13:00.

Фото будівництва у березні 2017-го року

Візуалізація запланованого будівництва


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!