Суд зменшив розмір застави для Юрія Гольця у 15 разів

854 1
Затриманому на хабарі екс-начальникові управління житлового господарства повернули майже 1,9 млн грн із застави у два мільйони.
фото: galinfo.com.uа

фото: galinfo.com.uа

Франківський районний суд Львова задовольнив клопотання адвокатів Юрія Гольця, екс-начальника управління житлового господарство Львівської міської ради, про зменшення розміру застави. Згідно з рішенням суду, розмір застави зменшили до 134 тисяч грн. Відтак Гольцеві повернули решту від суми в два мільйони гривень, яку встановив суд в якості застави після затримання чиновника, повідомляють «Наші гроші.Львів».

Нагадаємо, 17 листопада 2016 року начальника управління ЖКХ Львівської міськради затримали працівники військової прокуратури за підозрою в отриманні хабара. Затримання відбулось під час передачі Гольцю 80 тис. грн представником фірми «Лембуд» за сприяння в укладенні угоди на ремонт будинку за кошти місцевого бюджету. Це була друга частина хабара – перші 10 тис. грн він отримав ще 13 вересня 2016 року у приміщенні міської ради.

Читайте також: Львівського чиновника, якого підозрюють у хабарництві, взяли під арешт

Правоохоронці також встановили, що чиновник регулярно отримував «відкати» за сприяння в укладанні договорів на роботи з капітального ремонту у Львові. Сума «відкату» становила 5-8 % від суми підряду.

19 листопада 2016 року Шевченківський суд Львова арештував Гольця та встановив заставу у розмірі 2 млн грн. Екс-начальник управління спробував оскаржити суму застави, але безрезультатно. А вже 3 грудня він сплатив 2 млн грн та вийшов із СІЗО.

Суддя Світлана Мартьянова прийшла до висновку про можливість зменшення застави з огляду на аргументи захисту про те, що Юрій Голець вже вісім місяців «бездоганно виконує покладені на нього судом обов’язки». Йдеться про те, що він не чинив перешкод кримінальному провадженню та з’являвся на всі виклики слідчого та суду.

Суд також вважає, що застава у розмірі 2 млн грн є неспівмірною з сумою хабаря у 90 тис. грн. Крім того, згідно з законом, розмір застави для особи, яка вчинила тяжкий злочин, становить 20 – 80 мінімальних заробітних плат, тобто 134,72 тис. грн. Саме до такої суми і зменшили заставу для Юрія Гольця.
...

Читайте також:
23 Вересня, 2017 16:02
Манисто ви на цю пику гляньте й у ці учиці й уе стано ясно: це ж типовий бульдог у всіх роуміння цбого слова… зараз за гроші любий суд хоть від вбивства відмаже в Україні...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!