Політична реклама

Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ скасували

813 0
З 1 січня 2014 року набули чинності (крім деяких норм, які набули чинності з 13.11.2013 р.) зміни, внесені до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень.

Зокрема, змінами скасовані свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ та єдиного податку. Реєстрація таких платників здійснюватиметься шляхом внесення записів до відповідних реєстрів, пише Вголос.

Удосконалено норма щодо контрольованих операцій, а саме: уточнено, що операції, однією зі сторін яких є нерезидент, будуть ставитися до контрольованих у разі, якщо ставка податку на прибуток (корпоративний податок) або сплата такого податку в державі ( на території), в якому зареєстрований нерезидент, на 5 процентних пунктів і більше, нижче, ніж в Україні ( раніше різниця визначалася у відсотках).

Штрафні санкції за неподання або порушення терміну подання фізичними особами до контролюючих органів відомостей про зміну даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, не застосовуватимуться до 1 січня 2016 року ( до змін ця норма припиняла дію з 01.01.2014 р.).


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар