Святослав Вакарчук дасть додатковий концерт із оркестром у львівській опері. Вартість квитків

4064 0
8 квітня в Національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться два концерти фронтмена «Океану Ельзи».
скриншот з відео

скриншот з відео

Святослав Вакарчук дасть два концерти з камерним оркестром у Національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Про це повідомляють організатори.

Додатковий концерт запланований на той же день, що і перший, — 8 квітня, але на 17:00. Концерти відбудуться в межах всеукраїнського туру лідера «Океану Ельзи». Диригентом оркестру стане клавішник гурту Мілош Єліч. На роялі гратиме сам Святослав Вакарчук.

«Більшість своїх пісень я зазвичай пишу під рояль, і понад 20 років своєї творчості мріяв одного разу заспівати їх на сцені саме так, як вони й були створені. Уже в квітні ця моя мрія здійcниться», — каже він.

Читайте також: 7 тез Святослава Вакарчука про відповідальність, щастя і поступовість змін

До концертної програми увійдуть як відомі та улюблені мільйонами пісні «Океану Ельзи», так і декілька інших неочікуваних композицій. Квитки вже доступні на сайті kasa.in.ua. Їхня вартість стартує від 350 грн. Також все ще можна придбати квитки на інший концерт Святослава Вакарчука о 20:00. Їхня вартість починається від 950 грн.

Детальний графік туру можна переглянути за посиланням.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар