Святослава Вакарчука не змогли позбавити мандата нардепа

827 0
У Верховній Раді не вистачило на це голосів.
Фото: Голос

Фото: Голос

Депутати Верховної Ради не змогли позбавити мандата нардепа від фракції «Голос» Святослава Вакарчука. Це питання підтримали лише 175 депутатів із 226 необхідних.

11 червня Святослав Вакарчук зареєстрував заяву про складання повноважень народного депутата, натомість пояснив, що це не означає припинення його політичної діяльності у партії «Голос». Святослав Вакарчук вважає, що свою місію виконав – привів партію до парламенту.

Читайте також: Святослав Вакарчук розповів про фінансування своєї партії

Нагадаємо, у травні торік Святослав Вакарчук створив партію «Голос», із якою взяв участь у позачергових парламентських виборах. Через рік головою партії обрали Кіру Рудик.

До Верховної ради зі Львова та області пройшли від його партії пройшли Наталія Піпа, Галина Васильченко, Роман Лозинський та Ярослав Рущишин.

Додамо, що у 2007 році на позачергових виборах до Верховної Ради Святослав Вакарчук був 15-тим  номером у списку партії «Наша Україна – Народна самооборона», отримав депутатський мандат, але через рік добровільно склав повноваження.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!