Ситуація на дорогах Львова: через ДТП на Соборній зупинились трамваї

1177 1
Машини зіштовхнулись на повороті на коліях.
Фото: Анна Журба/Твоє місто

Фото: Анна Журба/Твоє місто

Сьогодні, 31 серпня, близько 14:30 трапилась ДТП на площі Соборній у Львові. Зіштовхнулись два легковики. Про це повідомляє кореспондентка Tvoemisto.tv.

Через аварію трамваї №3 і 8 не можуть заїхати на кільце на Соборній. Ті ж трамваї, що їдуть із Підвальної, також не можуть проїхати, тому що автівки частково перебувають на колії.

Фото: Анна Журба/Твоє місто

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.

...

Читайте також:
31 Серпня, 2019 15:31
666 ... водій червоного авто ,яке повертало наліво (на вул.Франка), порушив конкретне "правило" ДДД (Дай Дурному Дорогу) ... а от оте, що повертало на чорному авто вже не вилікувати-не виховати-не навчити ... маємо те що маємо ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!