Телеканал «Прямий» купив квартиру родині загиблого на Львівщині гірника

2214 0
Телеканалд пов’язують із п’ятим президентом Петром Порошенком.
Фото: Zaxid.net

Фото: Zaxid.net

Телеканал «Прямий» купив квартиру родині шахтаря Михайла Павлика. який минулого тижня загинув на шахті «Лісова», що на Львівщині. Про це йдеться на сайті телеканалу.

Читайте також: Життя, смерть, шахта. Як ведеться гірникам Львівщини та Польщі

«Дружина та троє дітей житимуть у власній квартирі, в будинку, де вони раніше винаймали помешкання. Трикімнатна квартира площею 72 кв. м розташована в Червонограді», – повідомляють на сайті.

Пізніше «Прямий» опублікував відео, на якому ведучий Матвій Ганапольський вирушає з дружиною загиблого до нотаріуса для оформлення квартири. У 48-річного Михайла Павлика залишилася дружина та троє дітей.

Нагадаємо, у ніч на середу, 29 травня, у селі Сілець Сокальського району Львівської області на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля» на горизонті 242 м обвалилася порода. Під завалами опинилися двоє гірників Михайло Турко і Михайло Павлик. У той же день із робочим візитом на місце трагедії прибув президент України Володимир Зеленський, де ц у нього сталася словесна перепалка з журналісткою «Прямого». Зокрема він запропонував телеканалу разом придбати квартиру родичам загиблих.

Читайте також: Трагедія на шахті «Лісова»: шахтарі не мали перебувати на місці обвалу

Додамо, що телеканал прямий запустили у 2017 році на базі каналу «Тоніс». Офіційно телеканал належить політику Володимиру Макеєнку. Під час президентської виборчої кампанії телеканал активно підтримував Петра Порошенка. Низка ЗМІ також пов’язують співвласників телеканалу з оточенням попереднього президента.

 

Читайте також: