Тепер повістки вручають ще й у потягах: чи правомірно?

3121 0
Військові комісари почали вручати повістки у поїздах. Один із таких випадків трапився учора, 28 липня, у поїзді «Київ – Ужгород».
фото: zaxid.net, www.mukachevo.net, patrioty.org.ua

фото: zaxid.net, www.mukachevo.net, patrioty.org.ua

28 липня голова Громадської ради Ужгорода Олександр Пересоляк зафіксував на відео, як двоє людей (один з яких у військовому, а інший у цивільному одязі) заходять в купе потягу та пропонують пасажирам підписувати повістки, а також запрошують на медогляд. У разі відмови вони складають відповідний акт.

Читайте також: Чи правомірно вручати повістки за участі ДАІ. Пояснення юриста

Заступник військового комісара Львівської області Борис Андрєєв розповів, що місце вручення повісток не визначено у Законі «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Закон не забороняє вручення повісток у громадському транспорті чи на вулиці. «Місце вручення повістки не визначено. Найголовніше, щоб в громадянина були документи, які засвідчують особу, і щоб вона перебувала на обліку у військкоматі. Були випадки, коли із постами ДАІ зупиняли водіїв, і в тролейбусах вручали повістки. Це не порушення», – наголосив Андрєєв. Наразі такі випадки не є масовими. Вручення повісток у поїздах до цього не практикувалося.

Нагадаємо, на початку лютого у Львові запровадили практику вручення повісток водіям автомобілів із залученням працівників ДАІ. Однак через кілька днів від цієї ідеї відмовились через невизначеність такої процедури на законодавчому рівні.

Джерело: ZAXID.NET


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар