Де безкоштовно навчитися англійської онлайн

11340 1
11 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської онлайн
Фото: dream-create-enjoy.com

Фото: dream-create-enjoy.com

Щоб вивчати англійську, не обов'язково наймати репетиторів або записуватися на довгострокові курси. Є безліч ресурсів та матеріалів, які допоможуть оволодіти іноземною мовою безкоштовно та не виходячи з власної квартири. Tvoemisto.tv пропонує 11 онлайн-ресурсів, за допомогою яких можна оволодіти англійською.

BBC Learning English – підбірки відео та аудіоматеріалів з текстівками для вивчення справжньої британської англійської. Є навіть курси для поліпшення вимови.

Bussu – ресурс з уроками різного формату для вивчення англійської та ще 11 мов. Якщо немає можливості сидіти вдома перед комп'ютером – не проблема.  Розробники створили хороший додаток для iOS та Android.

LinguaLeo  – цей ресурс підійде і дітям, і дорослим. Тут є багато тематичних курсів, можливість вести особистий словник та переглядати власні успіхи у спеціальному журналі. А з додатком для iOS та Android можливість вчити мову тепер є всюди.

Duolingo  – ресурс з великою бібліотекою письмових завдань та диктантів, які будуть цікавими навіть дітям. Є хороші курси для вивчення лексики. І, звичайно, програма для iOS та Android.

ESLPod – бібліотека подкастів на найрізноманітнішу тематику. Матеріали подаються легко і з гумором.

Lang8  – тут ви можете опублікувати свій письмовий або аудіоматеріал, і носії мови, зареєстровані на сайті, перевірять його. Ви теж можете допомогти ресурсу та перевіряти завдання з мов, якими достатньо володієте.

Engvid  – сайт, на якому можна переглядати англійські відео різного рівня. Також матеріали поділені за тематикою.

Exam English  – хороший ресурс для тих, хто готується до міжнародних мовних тестів  IELTS, TOEFL та фнших. Також можна пройти тест на визначення власного рівня онлайн.

Loyalbooks  – бібліотека безкоштовних аудіокниг, які можна завантажувати і слухати будь-де: у транспорті, у черзі або під час прогулянки.

InterPals Penpals  – соціальна мережа, за допомогою якої можна допомагати один одному вивчати мови. Тут можна знайти носія англійської, який планує вивчати українську.

TEDx – це платформа для поширення цікавих думок. На сайті є безліч корисних відео на найрізноманітніші теми. Не бійтеся – вони з субтитрами.

Марія Очеретяна


Читайте також:
1 Лютого, 2018 12:12
Вікторія Щодо безкоштовних українських ресурсів - є ресурс Lingvomind, розширення для Chrome браузеру. Можна користуватись як онлайн-перекладачем з будь-якої мови, не відволікаючись від читання в Інтернеті.
Для тих, хто працює зі словником - можна формувати свій персональний словник, вчити слова та фрази, користуючись флеш-картками.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!