Тотальний чи адаптивний. Яким бачить уряд карантин через збільшення червоних зон в Україні

1684 0
Кажуть, ліжок в Україні достатньо, єдине завдання – забезпечити їх киснем.
Фото: Freepik

Фото: Freepik

Кабінет Міністрів робить усе, щоб карантин в країні лишався адаптивним, зокрема, працює над розширенням кількості ліжкомісць та готує розгортання нових мобільних госпіталів. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на заявив прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля після голосування у Львові.

«Ми дуже не хочемо і не бачимо можливості тотального карантину, зараз робимо все, щоб він був адаптивний. Але бачимо, що все більше з'являється помаранчевих і червоних зон. Тому закликаємо ще раз людей бути свідомими: маски, соціальна дистанція і відповідальність за те, що дасть нам змогу врятувати людей і економіку», – каже він.

Читайте також: «Уже ніде класти». У лікарні Львівщини щодня госпіталізовують більше 130 «ковідних» хворих

Також прем'єр зазначив, що лікарні України нині підготовлені набагато краще, ніж були навесні. Питання забезпечення киснем лишається основним для місцевих керівників і для комунальних медичних підприємств. Субвенції в розмірі пів мільярда гривень перераховані на місця, і кожного дня проводиться штаб, де голови облдержадміністрацій та міські голови звітують про роботу над збільшенням кількості ліжок і забезпеченням їх киснем.

«Ліжок в Україні достатньо, єдине завдання – забезпечити їх киснем», – додав він.

За його словами, в Києві, Одеській, Донецькій областях, де кількість хворих може виявиться більше, ніж ліжок, забезпечених киснем, інтенсивно працюють над створенням мобільних госпіталів.

Нагадаємо, що в Україні станом на 25 жовтня лабораторно підтвердили 343 498 випадків коронавірусу, з них за добу – 6 088.



Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!