Три виставки у Львівському палаці мистецтв, які варто відвідати

1598 0
1 та 3 липня Львівський палац мистецтв запрошує відвідати відкриття трьох виставок, які мають неодмінно сподобатися містянам.
фото: facebook

фото: facebook

«Червінь у діалогу»

У середу, 1 липня, о 18.00 – о 18.00 відбудеться відкриття виставки малярства на тканинах «Червінь у діалогу». Експозиція стане одним з пунктів програми Міжнародної наукової конференції «Польща – Україна. Співіснування та ідентичність. Подібності та різниці на межі культур». Передуватиме відкриттю виставки (о 17.00 год.) перформанс «Performance Intoocooolors 4» – суспільний розпис по шовку, який проведе Дора Гара.

Виставку артистичних тканин можна оглянути до 19 липня.

 

«Silentium»

У п’ятницю, 3 липня, о 16.00 розпочнеться  відкриття виставки Дмитра Собокара «Silentium». Це 30 образів, 30 різних відображень чоловічої натури.

Дмитро уважно зазирає в чоловічу психологію, намагаючись спіймати вислизаючі в нескінченність емоції та почуття, зловити саму суть. В  картинах митець реалізує власне сприйняття відтінків чоловічої натури. Його світлини – це створений ним міф, в якому живуть загадкові герої. Світ Дмитра занурює в інший вимір, простягаючи незримі нитки з минулого в майбутнє.

Читайте також: Що має побачити кожен львів'янин. Палац Потоцьких

Моделі на фотографіях втягують нас в символічний обмін порожніми знаками, і ми охоче приймаємо цю гру, тому що Silentium - це найприродніша форма існування, в якій кожен з нас може знайти відповіді. Експозиція діє до 13 липня.

 

«Материнство»

У п’ятницю, 3 липня, о 19.00 стартує відкриття виставки  «Материнство».

Центр візуальної культури та Феміністична майстерня у Львові запрошують на виставку «Материнство», яка проходила у березні у Центрі візуальної культури в Києві, а тепер триватиме у Львівському палаці мистецтв до 19 липня.

Читайте також: Феміністки Львова: хто вони і за що борються

Виставка «Материнство» пропонує феміністичний погляд на традиційну «функцію» жінки – народження і виховання дитини. Яким є досвід матері, прихований від публічності? Які зусилля повинна докладати жінка задля становлення і розвитку нової людини, і яка оцінка цих зусиль в суспільстві? Як тема материнства розкривається у творчості художниць, попри те, що народження дитини часто змушує відсунути творчість на другий план? Що означає для кожної жінки потенційна можливість стати матір’ю? Ці та інші питання ставлять у своїх роботах художниці з України, Польщі, Росії, Молдови, Угорщини, Австрії та Швеції.

Опублікувала Юлія Сабадишина
 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар