Центр забезпечення військових «Народної Самооборони» переїхав у нове приміщення

1065 0
Волонтери «Народної Самооборони» тепер розміщуватимуться у новому офісі. Саме там вони надаватимуть допомогу військовослужбовцям із зони АТО.
Фото: zik.ua

Фото: zik.ua

Відтепер Центр забезпечення військових ГФ «Народної Самооборони» Львівщини розташований за адресою м. Львів, вул. Липинського, 54 у приміщенні «Бюро технічної інвентаризації» (БТІ),  2 поверх. Про це повідомляє координатор Центру забезпечення військових Ірина Яремко.

Додамо, Центр забезпечення військових є найбільший у західні Україні. Волонтерами Самооборони вже відправлено 19 караванів з допомогою для військових, які беруть участь у війні проти російських агресорів. Це сотні тонн продуктів харчування, літрів води, медикаментів, амуніції, запчастин до військової техніки тощо.

Нагадаємо, нещодавно волонтери «Народної Самооборони» Львівщини  повернулися зі сходу, де вертепували на передових позиціях та блокпостах бійцям 24-ї, 80-ї, 92-ї та 58-ї бригад, а також військовим батальйону «Львів». 

Центр забезпечення військових працює по буднях з 11:00 до 19:00 год. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (098) 88-27-589.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар