Цього року збудують гравійну дорогу до Білогорщі

4155 0
Від Західного об’їзду Львова побудують дорогу до мікрорайону Білогорща.
фото ілюстративне: соцмережі

фото ілюстративне: соцмережі

Упродовж 2017-го року у Львові побудують гравійну дорогу до житлового масиву Білогорща. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза. «Зараз документи проходять проектну експертизу, невдовзі буде оголошений тендер. Орієнтовно через місяць ми розпочнемо роботи. Після того, як визначимо компанію-переможницю», – розповів він.

Читайте також: У Львові відремонтують площу біля Головного залізничного вокзалу

За словами Олега Берези, дорога буде починатися від Кільцевої і матиме протяжність 2,5 – 3 кілометри. «Цього року почнемо і закінчимо будівництво. Це нова дорога через поле. Там її ніколи не було, тож і не буде жодних реорганізацій руху поблизу», – додав він.

Нагадаємо, у березні виконком Львівської міської ради погодив виділення 13 мільйонів гривень на будівництво дороги до житлового масиву Білогорща.

Читайте також: Планування на трієчку. Що заважає Львову ремонтувати вулиці по-європейськи

Довідка. Білогорща – мікрорайон міста Львова. Колишнє село, включене у 1978-му році до складу Залізничного району Львова. Розташоване західніше Левандівки, від якої відокремлене лісосмугою. Має малоповерхову забудову та віддалене від спальних районів міста.

Підготувала Юлія Сабадишина


Читайте також: