Підприємці Львова збирають 100 тисяч євро для компенсації авіаперевізникам. Як долучитися

2827 0
У Львові прийняли рішення про запуск фонду на підтримку авіаперевізників. Голова Львівського Туристичного Альянсу Андрій Сидор розповів Tvoemisto.tv про плани новоствореного Фонду.

Чи вже діє Фонд для підтримки авіаперевезень?

Фонд підтримки діє всередині Львівського Туристичного Альянсу. За словами Андрія Сидора, є деякі юридичні формальності, які незабаром зникнуть. Тому можна констатувати, що Фонд вже діє.

 Читайте також: До Львова прийде лоукостер Ryanair. Офіційно

Хто сплачуватиме внески у Фонд?

Кошти надаватимуть підприємці, які вступили у Львівський туристичний Альянс. Розмір внеску прямо залежатиме від доходів підприємця. Великі гравці сплачуватимуть більше коштів, аніж менші. "Внески на розвиток авіаперевезень – це не примусова акція, а інвестиція у майбутнє. Більший потік пасажирів до Львова – більші доходи туристичних підприємств. Це очевидно, тому багатьох бізнесменів не треба переконувати у необхідності внеску у Фонд", – каже Андрій Сидор.

Яку суму інвестицій потрібно залучити?

Наразі стоїть завдання упродовж року зібрати 100 тисяч євро. Якщо долучиться багато підприємців, то в річному розрізі ця сума не видаватиметься значною, вважає голова ТурАльянсу.

Читайте також: США та лоукостери. Директорка Львівського аеропорту поділилася стратегією

Як долучитися?

Львівський Туристичний Альянс – це громадська організація, стати його учасником може кожен підприємець. Для цього потрібно написати заяву на ім’я директора, а згодом на засіданні розглянуть заявку та приймуть відповідне рішення.

Які нові рейси були б вигідні Львову?

"Треба зауважити, що нові рейси – це дорога в дві сторони, тому варто також зважати на те, що було б цікаво львів’янам. Гадаю, це були б рейси у Лондон, Барселону, Мадрид, Берлін та у якийсь великий аеропорт країн Скандинавії. З тих великих аеропортів можна вирушити у будь-яку точку світу, а європейські столиці є мрією чи не кожного туриста", – додав Андрій Сидор.

Детальніше читайте тут: А полякам тут комфортно? Чого бракує туристам у Львові

Нагадаємо, про доцільність створення фонду компенсацій для авіакомпаній йшлося на зустрічах, організованих дискусійною платформою «Твоє місто Львів». Зокрема, під час однієї з попередніх Андрій Сидор пропонував: «Нам треба поставити питання: чи готові ми всі системно працювати та створювати компенсаційні пакети для авіакомпаній? Чи готові, наприклад, готелі Львова платити авіакомпаніям за кожного пасажира, якого привезли сюди? Те саме можна запитати й у власників львівських ресторанів. Якщо ми це розумітимемо, до нас приходитимуть авіакомпанії. Незважаючи навіть на наші мінуси з транспортом». 

Спілкувався Ярослав Сиваківський


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар