У 21 школі Львова призупинили навчання через грип. Доповнений перелік

4178 0
Загалом карантин у місті оголошувати не будуть.
фото: Сумські Дебати

фото: Сумські Дебати

У львівських школах, де кількість відсутність через захворювання на грип дітей становитиме більше 30%, будуть призупиняти навчання, однак оголошувати карантин у місті не планують. Дирекції шкіл можуть звертатися до управління освіти з відповідними листами, після чого навчання можуть призупиненити терміном від 4 до 7 днів. Про це повідомила на брифінгу 7 лютого начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Читайте також: Як нестандартно вчать у «Школі радості». Фоторепортаж

У понеділок, 12 лютого, виходять на навчання: СЗШ №48, СЗШ № 55, ЛСШ «Надія», НВК ім. В. Стуса, СЗШ І ст. «Джерельце», СЗШ №70, СЗШ №24 ім. М. Конопницької (початкова школа), СЗШ №7, ЛНВК «Школи І ст. – гімназії», СЗШ №78, АШ «Тривіта», СЗШ №21, СЗШ №8 (початкова школа).

У вівторок, 13 лютого, виходить на навчання СЗШ №87.

У середу, 14 лютого, виходить на навчання школа східних мов та бойових мистецтв «Будокан» №35.

У четвер, 15 лютого, виходить на навчання СЗШ «Лідер».

Враховуючи клопотання адміністрацій  навчальних закладів, з понеділка, 12 лютого до середи, 14 лютого (включно) навчання призупинено у: Класичній гімназії, школі №1, СЗШ №93, 52 та у «Школі радості».

У зазначених навчальних закладах будуть підготовлені відповідні накази, в яких з метою виконання навчальних програм буде передбачено відпрацювання пропущених занять шляхом ущільнення навчального матеріалу, про що буде інформовано учнів та батьківську громаду.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар